• Free Shipping On Orders $99+

  • Free Shipping On Orders $99+

Mr.EDS E24 BIG BOSS PRO CARBON

175,00 

Kategoria

Description

Seti i nargjileve Mr.Eds E24 Big Boss Pro Carbon Silver është afatgjatë për sa i përket rezistencës ndaj tymit dhe pamjes estetike.
Kompleti i nargjileve Mr.EDS BIG BOSS PRO CARBON e gjeni ne 2 versione te zeze dhe silver.

Detajet e produktit

Gjatesia: 46 cm

Pesha: 2380 gr

Materiali: çelik inox dhe material karbon

Pjeset perberese:

  • Trupi
  • Qelqi
  • Kapse Qymyri
  • Koke Balte
  • Pjate
  • Tub

Dhurate: Mini Packed 8pc Cocochoal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mr.EDS E24 BIG BOSS PRO CARBON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Products

×