• Free Shipping On Orders $99+

  • Free Shipping On Orders $99+

SULTAN

175,00 

Kategoria

Description

Seti i nargjileve Sultan është afatgjatë për sa i përket rezistencës ndaj tymit dhe pamjes estetike.

Detajet e produktit

Gjatesia: 60cm

Materiali: çelik ,alumin

Pjeset perberese:

  • Trupi
  • Qelqi
  • Kapse Qymyri
  • Koke Balte
  • Pjate
  • Tub

Dhurate: Mini Packed 8pc Cocochoal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SULTAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Products

×